Otsi      Print      Sisukaart

 

 

Uued raamatud

Kuva: Uuemad eespool Pealkirja järgi  Lehekülg 1 2
Битва в Вороньей роще, или Деревенские истории

Битва в Вороньей роще, или Деревенские истории

Autor: Михаил Стальнухин

Новая книга продолжает знакомить читателей с приключениями котёнка и щенка, которые так полюбились и детям, и их родителям. На этот раз вы узнаете о поросёнке, ставшем сторожевым псом, о космических пришельцах и битве с наглыми воронами, о морском жирафе и таинственном «американце», живущем в озере.

12.80
 
Aja puudutus

Aja puudutus

Autor: Eerik Purje

Esimest korda tajub Mihkel Rand aja karedat puudutust kaheteistkümne aasta vanuses, kui satub ööpimeduses tunnistajaks naabripere küüditamisele. Kaks aastat hiljem puudutab aja karm käsi teda ennast: temast saab rindevõitleja Narva lähistel.

12.50
 
Elizabeth, kuninganna

Elizabeth, kuninganna

Autor: Alison Weir

1558. aastal troonile tõustes sai Elizabeth Tudor oma õelt Marylt päranduseks „kurvas olukorras" kuningriigi, kõrvalise nurgakese usu- ja poliitilistest tülidest lõhestatud Euroopa äärealal, mille järele limpsasid keelt nii Hispaania kui ka Prantsusmaa.

19.90
 
Esimene A klass ja jõuluaeg

Esimene A klass ja jõuluaeg

Autor: Hilli Rand

Esimesel A klassil algab jõulukuu ja see on ilmselgelt kõige sündmusterohkem kuu terves aastas! Kooliski toimub palju põnevat. Näiteks, kuidas küpsetada piparkoogitunnis vahvaid vigurpiparkooke? Kuidas tunda end talvises metsas tõelise päkapikuna?

8.90
 
Kalev ja Lembit. Eesti allveelaevade lugu

Kalev ja Lembit. Eesti allveelaevade lugu

Autor: Arto Oll

2017. aastal möödus 80 aastat Eesti Vabariigi allveelaevade Kalev ja Lembit kodusadamasse saabumisest. Suurbritannias ehitatud ja enne Teist maailmasõda Läänemere regiooni moodsaimad sõjalaevad Kalev ja Lembit olid Eesti mereväe au ja uhkus, kuigi jõudsid Eesti lipu all sõita kõigest kolm aastat.

21.90
 
Miks minagi ei võiks

Miks minagi ei võiks

Autor: Sven Maanso

Sven Maanso on toimetanud paljusid raamatuid ja õpetanud eesti keelt mitmes koolis, ent ise on ta varem avaldanud ainult õppeotstarbelisi tekste.

8.00
 
Pastoraat. Ühe baltisaksa suguvõsa lugu

Pastoraat. Ühe baltisaksa suguvõsa lugu

Autor: Cord Aschenbrenner

Baltisakslaste, sealhulgas baltisaksa vaimulike rolli Eesti ja eestlaste elu kujundamisel on mitmeti tõlgendatud. Valdavalt on neid peetud vallutajate ja võõra võimu esindajateks - ja seda nad kahtlemata olidki.

21.90
 
Piknik Kundas

Piknik Kundas

Autor: Koostaja Ebe Pilt

„Piknik Kundas" on raamat Siiditeest, Neu Londonist, kadunud paradiisist ja veel mõnestki muust asjast - ehk siis Kunda linnast läbi aja. See on avastusretk ja armastuslugu, jutustus sellest, kuidas paneb enesesse kiinduma üks väike tööstuslinnake, kui temasse pisutki süveneda.

19.90
 
Põhikooli lõpetajale matemaatika lõpueksamist 2018

Põhikooli lõpetajale matemaatika lõpueksamist 2018

Autor: Helgi Uudelepp

Õppevahendis on loetletud põhikooli lõpetajale vajalikud teadmised ja oskused ning püütud käsitleda kõiki teemasid tasemel, mis annab tugeva aluse haridustee edukaks jätkamiseks kas üldharidus- või kutsekoolis.

4.00
 
Raamat Eestimaa rootslastest. Kultuurilooline ülevaade

Raamat Eestimaa rootslastest. Kultuurilooline ülevaade

Autor: Viktor Aman

See raamat on meenutus ühe väikese rahvakillu seitsme sajandi pikkusest elust Eesti rannikualadel kuni sunnitud lahkumiseni senistest kodukohtadest. Küll käisid neist üle aastasajad, kuid ajalootormid läksid enamasti mööda või ei saanud neist jagu.

21.90
 
Lehekülg: 1 2

Kirjastus Argo | Rävala pst 8 - C114, Tallinn 10143 | 688 8680 | argokirjastus at argokirjastus dot ee | Sisukaart

Webgate