Nebula saladus

Trudi Trueit

Avastajate Akadeemia on rahvusvaheliselt tunnustatud, faktidel põhinev seitsmeosaline raamatuseeria, mis on inspireeritud National Geographicu uurijate teadustööst ja seiklustest.

Seiklused, ohud ja ülipõnev ümber maailma kulgev reis ootavad 12-aastast Cruz Coronadot, kui ta lahkub kodust Hawaiil, et asuda õppima mainekas Avastajate Akadeemias, kus ta koos veel 23 lapsega kogu maailmast õpib selle nimel, et saada osaks järgmisest suurte avastajate sugupõlvest.

Kuid Cruzil on kaalul palju rohkemgi. Kohemaid pärast akadeemiasse saabumist saab ta teada, et tema perekonnal on minevikus olnud seos salapärase organisatsiooniga, mis võib ohtu seada tema tuleviku.
Koodimurdmise ja ägedate tundide, uute sõprade ja hämmastavate liitreaalsuse-ekspeditsioonide kõrval peab Cruz lahendama kõige tähtsama küsimuse:
Kes teda jälitab … ja miks?

„Kaasahaarav seiklus! Uusimatest teadustöödest inspireeritud imelised tehnoloogiad, sõprus, perekonna armastus, usaldus. See raamat innustab poisse ja plikasid õppima, elama, avastama, ent paneb südamele, et kõige olulisemaks on alati meie lähedased inimesed.“
— Els Heinsalu, füüsik, Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudi vanemteadur

 

Väljaande info:
Autor

Kunstnik

Scott Plumbe

Tõlkija

Triin Olvet

Lehekülgi

208

Köide

Kõvakaaneline

ISBN

978-9949-631-88-9

Sari

Avastajate Akadeemia

Ilmumisaeg

Kirjastaja

Vesta Raamatud

17.90

Ainult 3 laos

Samast sarjast: