Allahindlus! Läbi müüdud

See raamat teeb sinust targa lapse!

Komplekti kuulub kolm suurepärast raamatut, mis annavad lapsele võimaluse välja uurida, kuidas maailm töötab.

Sobivad nii lasteaia- kui algklassilastele, mõne ülesande puhul võib vaja minna natuke abi.

See raamat teeb sinust teadlase

See raamat-töövihik teeb lapsest tõepoolest teadlase, sest pesuehtne teadlane on üsna lapse moodi: ka talle meeldib uurida, küsida ja katsetada. Koolieelikutele ja algklassilastele mõeldud teos seletab lihtsalt ja lõbusalt lahti loodusteaduste põhialused. Lapsed saavad pista oma nina ja näpud sellistesse põnevatesse teemadesse nagu jõud ja liikumine, matemaatika, Maa ja kosmos, valgus, aine, heli ning elekter ja magnetism.

Teine osa „See raamat on sulle laboriks” sisaldab ohutuid ja lõbusaid katseid, mida lapsed saavad omapead või koos vanematega kodus teha ilma, et midagi õhku lendaks, põlema süttiks või kildudeks puruneks. Leheküljed on lapsele laboriks; neile saab joonistada, liimida ja plätserdada, neid võib rebida ja voltida, lennutada ja ujutada – ikka selle nimel, et uudishimu ja maailma avastamise rõõm ei kaoks.

Raamatu on kirjutanud Londoni teadusmuuseumi töötajad ja illustreerinud Harriet Russell.

Teadlaseks saamiseks pole sul tarvis katseklaase, Bunseni lampe ega keerulist masinavärki. Sa pead ainult maailma hoolikalt VAATAMA, olema TÄHELEPANELIK ja muudkui KÜSIMA.

Kui sa õpid vaatama, siis märkad MUSTREID ja pisiasju, mida sa enne ei näinud. Sa hakkad MÕTLEMA, miks asjad on nii, nagu need on, ja leiad mõned võimalikud vastused. Siis leiutad sa viisi, kuidas oma ideid KATSETADA, ja niiviisi oledki korraga… teadlane!

Veel enne ilmumist said oma sõrmed raamatusse torgata Konguta Kooli lapsed.

2. klassi juhataja Elin Kiin: „Raamatus on valik põnevaid praktilisi ülesandeid, osad neist taasleitud vanad asjad ja osad ka minu jaoks uued. Eriti tore on see, et raamatus on igale ülesandele antud ka eakohaselt lihtsustatud teaduslik seletus.”

3. klassi juhataja Astrid Külaots: „Raamat on sobilik huvilisele väikelapsele koduseks uurimiseks ja katsetamiseks või lasteaia uurimuslikuks õppeks.​”

Vaata veel

See raamat teeb sinust leiutaja

Jon Milton

Pane vaim valmis, et hakata nuputama täitsa uusi leiutisi! Siit saad sa teada, kuidas asju ja ideid luua, paremaks teha ja proovile panna. Kui oled mõne ägeda leiutise juba välja mõelnud, õpid seda ka valmis tegema ja maha müüma. Sind ootavad magusad katsed, roboti ehitamine ja ennenägematu soengu meisterdamine.
Raamatus leidub isegi kaasaskantav töökoda – lehed, mida lõigata, voltida ja kleepida, et saaksid oma leiutise teoks teha.

MEGAHOIATUS: pärast selle raamatu lugemist hakkab leiutamine sulle meeldima!

 

Vaata veel

See raamat teeb sinust matageeniuse

Georgia Amson-Bradshaw

See raamat teeb sinust matageeniuse. Pane kalkulaator ära ja hakkame pihta!

Siit leiad kõikvõimalikku matemaatikat, ainult mitte sellist, mida sa koolis matatunnis tegema pead. Selle asemel murrad sa koode, joonistad lahedaid mustreid, loed mõtteid ja ajad taga hiiri.

Raamatus on isegi matalabor, mille lehekülgi sa tohid lõikuda ja voltida, et nende abil mänge mängida. Kui sa raamatu läbi saad, oledki ametlikult matageenius – ilma igasuguse arvutamiseta!

MEGAHOIATUS: pärast selle raamatu lugemist jääb matemaatika sulle külge.

Vaata veel

20.00

Laos

Laos

Laos

Laost otsas