Tähtluited

Trudi Trueit

Cruz, Sailor ja Emmett on koos kaaslastega teel Aafrikasse, kui Nebula ei jõua sihtmärgini ja keegi Cruzi lähedastest satub surmaohtu. Saladused hiilivad varjust välja ja tekitavad Cruzile rohkem küsimusi kui vastuseid.

Suur avastus toob Avastajate Akadeemia rambivalgusesse, kuid Cruz peab tegelema palju rohkemaga kui lühike kuulsusehetk. Teekonnal Aafrikasse on Cousteau` meeskond nüüd olulisel kohal ja Cruzil ei ole aega tegeleda lünkadega oma elus. Ema järgmise vihje avastamine viib ta seni kõige eksootilisemasse kohta – tohutusuurde kõrbesse, kus miski ei näita enam edasiteed, kuid ootamatu liitlane aitab Cruzil leida mõistatuse järgmise tükikese. Ja just siis, kui asjad tunduvad laabuma hakkavat, teeb doktor Quills tehnoloogilise läbimurde, mis annab Cruzile võimaluse heita pilk minevikku ja paljastab tema tuleviku kohta rohkem, kui ta tegelikult teada tahab.

See on neljas raamat kogu maailmas menukast romaanisarjast, mis on saanud inspiratsiooni National Geographicu avastajate ehtsatest seiklustest. 

Väljaande info:
Autor

Kunstnik

Scott Plumbe

Tõlkija

Triin Olvet

Lehekülgi

216

Köide

Kõvakaaneline

ISBN

978-9916-634-72-1

Sari

Avastajate Akadeemia

Ilmumisaeg

Kirjastaja

Vesta Raamatud

17.90

Ainult 2 laos

Samast sarjast: