Otsi      Print      Sisukaart

 

Varia

Kuva: Uuemad eespool Pealkirja järgi  Lehekülg 1 2 3
Ainult hetkes on igavik

Ainult hetkes on igavik

Autor: Madis Kadaga, Vello Pohla

Madis Kadaga, Vello Pohla luulekogu „Ainult hetkes on igavik" kaanel on kaks nime, kuid tähistavad need ühtainsat isikut. Luuletused pärinevad mitmekümnest aastast ning vastavalt ühiskonnaoludele ja valguse-varju langemisele ilmusid need kord päris-, kord varjunime all.

7.50
 
Eesti Vabariigi preemiad 2020

Eesti Vabariigi preemiad 2020

Autor:

 „Eesti Vabariigi preemiad 2020" koondab lood meie riigi väärikaimate tunnustuste - teaduspreemiate, F. J. Wiedemanni keeleauhinna ning spordi-, kultuuri- ja hariduspreemiate - laureaatidest, nende tööst ja säravatest ning erakordsetest saavutustest.

34.90
 
Eksootilised puuviljad. Rännumehe taskuraamat

Eksootilised puuviljad. Rännumehe taskuraamat

Autor: Taimi Paal, Jaanus Paal

Tuntud rännumeestest autorid on omal käel matkates tundma õppinud Kagu-Aasia vihmametsi (Taimaa, Malaisia, Indoneesia, Filipiinid), Tuneesiat, Madagaskarit. Tööalased reisid on viinud Tšiili, Lõuna-Aafrika Vabariiki, Californiasse, Mehhikosse, Türki.

9.27
2.80
 
Globaliseerumise atlas

Globaliseerumise atlas

Autor: Alain Gresh, Jean Radvanyi jt.

Prantsuse pressiväljaande Le Monde diplomatique põhjalik maailmaprobleemide käsitluse tõlge. Originaal ilmus novembris 2006 ning on juba olemas 10 keeles.

Raamat on läbi müüdud
 
Inimese mõõde, kultuur ja poliitika

Inimese mõõde, kultuur ja poliitika

Autor: Vello Pohla, Madis Kadaga

„Inimese mõõde,kultuur ja poliitika" on iselaadi ajalooraamat, mis koosneb mitmekümne aasta jooksul avaldatud tekstidest. Need on kirjutatud ühe ja sama isiku poolt, kuid sõltuvalt ühiskonna oludest ja valguse-varju vahekordadest kord omaenese, kord varjunime all.

14.80
7.00
 
Kahe nädala menüü kooliõpilasele

Kahe nädala menüü kooliõpilasele

Autor: Aune Põldma

Käsiraamatu eesmärk on pakkuda koolile võimalust koostada väljatöötatud retseptide alusel menüü, mis koosneb Eesti toidukultuurile omastest toitudest. Omaette peatükk sisaldabki ideekaarte just eestimaise tooraine kasutamise võimalustest. Kaardid pakuvad mugavat võimalust toorainete kombineerimiseks, samuti saab kaarte täiustada vastavalt tooraine kättesaadavusele ja uutele ideedele.

Raamat on läbi müüdud
 
Kas Putin on vepslane

Kas Putin on vepslane

Autor: Jaak Prozes

Jaak Prozes ütleb oma raamatu kohta: "Eelkõige kajastavad minu lood soome-ugri rahvaste olukorda ja olustikku, tehes seda nii, nagu reisiraamatud või õpikud ei tee.

11.50
 
Kohtumised legendidega

Kohtumised legendidega

Autor: Haldi Normet-Saarna

„Esimese hooga jooksin sinna-tänna, hüüdsin täiest kõrist ja siis sain aru, et pole ju mõtet röökida, kui ainult pardid vastu prääksuvad. Nõnda jäingi apaatselt istuma ja lihtsalt ootama: huvitav, kaua see võttegrupil aega võtab enne kui märgatakse, et oi-jah, kus see Buldakov siis jäi...

6.80
 
Kokteil – segujookide kuningas

Kokteil – segujookide kuningas

Autor: Urmas Otspere

Kõiki segujooke ei saa nimetada kokteilideks. Segujookide klassi kõrgeima tipu moodustavad klassikalised kokteilid. Selle raamatu eesmärk on avada uks kokteilimaailma saladustesse, otsida ja leida endale meelepäraseid maitseid ning kokteile õigesti valmistada.

Raamat on läbi müüdud
 
Kümme. Koos kogetud maastikud 1997–2007

Kümme. Koos kogetud maastikud 1997–2007

Autor: Hannes Palang

Maastik on see, mille muutmisega me kõik iga päev tegeleme, ise sageli seda teadvustamata. Kes künnab ATV-ga metsaalust, kes planeerib maju, kes külib aias kaalikaid, kes teeb metsa.

Raamat on läbi müüdud
 
Lehekülg: 1 2 3

Kirjastus Argo | Rävala pst 8 - C114, Tallinn 10143 | 688 8680 | argokirjastus at argokirjastus dot ee | Sisukaart

Webgate