Otsi      Print      Sisukaart

 

Varia

Kuva: Uuemad eespool Pealkirja järgi  Lehekülg 1 2 3
Male lugu

Male lugu

Autor: Valter Heuer

Väljapaistva maletaja, malekirjaniku, male-, kultuuri- ja spordiajakirjaniku, spordifilmide stsenaristi, Eesti kultuuriloos märgilise tähendusega teose „Meie Keres. Kujunemisaastad” autori Valter Heueri postuumselt ilmuv raamat „Male lugu” käsitleb malemängu ajalugu selle sünnist 1920. aastateni sotsioloogilisest aspektist.

Raamat on läbi müüdud
 
Mihhail Bulgakovi romaani „Meister ja Margarita“ kommentaarid

Mihhail Bulgakovi romaani „Meister ja Margarita“ kommentaarid

Autor: Irina Belobrovtseva, Svetlana Kuljus

Kas Pontius Pilatusele andestati? Kes karistas Juudast reetmise eest? Kas Woland vaatas pealt Ješua hukkamist? Kas Margarita oli nõid? Kuidas leida üles keldrikorter, kus Margarita Meistriga kohtus?

Raamat on läbi müüdud
 
Ole kuss, las ma kõnelen

Ole kuss, las ma kõnelen

Autor: Kargu Karla

Kargu Karla sündis 2003. aasta novembrikuus üsna eaka mehena. Ta pole vahepeal vananenud ega noorenenud. Karla on eatu ning ajatu. Ta on ülilihtne ja üliaus eesti talumees. Oma mõtteid hakkas ta kirjas avaldama Kanada eestlaste häälekandja Eesti Elu joone all ehk kalendrisabas, nagu ta ise ütleb, ja teeb seda aeg-ajalt ikka veel.

12.80
 
Pihlakas

Pihlakas

Autor: Robert Piir

Raamat tutvustab ligi 50 pihlakaliiki, lisaks veel mitmekümne pihlaka hübriidi, vormi ja sordi kirjeldust. Kõik need on esitatud kindlas botaanilises süsteemis. Eelistatud on niisuguseid liike, vorme ja sorte, mille esinemine on teada ka Eestis, või mis võiksid ka meie  aedu ja parke ehtida.

Raamat on läbi müüdud
 
Piibel tarkusest, sõprusest, armastusest

Piibel tarkusest, sõprusest, armastusest

Autor: Koostaja Touri Saks

Kinkeraamat Piibli tsitaatidega tarkusest, sõprusest, armastusest

Raamat on läbi müüdud
 
Piknik Kundas

Piknik Kundas

Autor: Koostaja Ebe Pilt

„Piknik Kundas" on raamat Siiditeest, Neu Londonist, kadunud paradiisist ja veel mõnestki muust asjast - ehk siis Kunda linnast läbi aja. See on avastusretk ja armastuslugu, jutustus sellest, kuidas paneb enesesse kiinduma üks väike tööstuslinnake, kui temasse pisutki süveneda.

19.90
 
Põhjamaad. Ühe regiooni portree

Põhjamaad. Ühe regiooni portree

Autor: Rasso Knoller

„Kaks suurt, kaks väikest ja üks hoopis kaugel eemal. Nii võiks lühidalt iseloomustada Põhjalas sajandeid kehtinud võimusuhteid. Kui Taani ja Rootsi kuulusid Euroopa võimumängudes pikka aega suurtegijate hulka, oli Norra - ja veelgi enam Soome - 20. sajandi alguseni oma võimsa naabri ripatsiks.

13.50
 
Sillaehitajad ajas ja ruumis

Sillaehitajad ajas ja ruumis

Autor: Juhan Aare

Tehnilise kõrghariduse rajamiseni Eestis jõuti 20. sajandi algul läbi vaidluste ja vastuolude. Käesolev raamat annab ülevaate ehitusinseneride ja neid koolitanud õppejõudude tegevusest, mille tulemusena loodi terasest ja betoonist vundament iseseisva Eesti taastamiseks.

Raamat on läbi müüdud
 
Strateegia audit. Läbimõeldud sõjaplaanid äris

Strateegia audit. Läbimõeldud sõjaplaanid äris

Autor: Priit Karjus

Raamat lähtub seisukohast, et mida suurem on määramatus, seda enam tuleks püüda segadust kuidagi mõista ja kujunenud olukordade põhjusi või alternatiivide eeliseid ja puudusi läbi analüüsida. Raamatus esitatud strateegia auditi metoodika ja Eesti ettevõtete reaalsed majandusjuhtumid näitavad, millist praktilist kasu selle põhitõed pakuvad.

12.46
 
Talise sõnaraamat

Talise sõnaraamat

Autor: Talis Bachmann

Psühholoogi ning Tartu Ülikooli kognitiiv- ja õiguspsühholoogia professori Talis Bachmanni elulooraamat on üles ehitatud tavapärasest vägagi erinevas laadis: alfabeetilises järjestuses sõnastikuna, mis vahel üldisemate ja vahel spetsiifilisemate märksõnade all kirjutab põhjalikult lahti autori kogu elukäigu ja teadussaavutused.

22.00
 
Lehekülg: 1 2 3

Kirjastus Argo | Rävala pst 8 - C114, Tallinn 10143 | 688 8680 | argokirjastus at argokirjastus dot ee | Sisukaart

Webgate