Head õpetajad ja raamatukogutöötajad!

Alates 1. novembrist 2008 täidab kirjastusele Argo esitatud tellimusi vastava koostöölepingu alusel AS Apollo Raamatud.

Kirjastusele posti, telefoni või faksi teel ja kirjastuse kodulehelt www.argokirjastus.ee tehtud tellimused edastatakse samuti Apollo Raamatutele, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Kiireim ning mugavaim viis oma tellimuse esitamiseks on seda teha Apollo internetilehekülje www.apollo.ee kaudu. Selleks tuleb Teil oma asutuse nimel Apollo leheküljele sisse logida. Kui Teil puudub oma kasutajatunnus või ei oma Te veel kontot Apollo veebis, siis palume pöörduge e-posti aadressile info@apollo.ee vastava palvega. Apollo kodulehelt saate lisaks Argo toodetele tellida ka kõikide teiste kirjastuste trükiseid just Teile mõeldud soodushindadega!

Tellimustele, mille kogusumma on väiksem kui 2500 krooni, lisandub ühekordne saatekulu 59 krooni.

Soovitame Teie kooli õpetajatel ja raamatukogutöötajatel oma tellimissoovid kokku koguda ja esitada ühtse tellimusena, et vältida saatekulu lisandumist

Kindlasti võivad kirjeldatud muudatused esialgu kaasa tuua mõnevõrra segadust, kuid oleme juba ette tänulikud Teie abi ja mõistva suhtumise eest! Oleme valmis lahendama tekkida võivaid probleeme ja kuulama ettepanekuid Teile juba tuttavatel telefonidele 6888680 ja 6888682 või e-posti aadressidele: argokirjastus@argokirjastus.ee või myyk@argokirjastus.ee.

Rakendustrükiste tellimusi ootame Teilt 1. aprilliks 2009. Tellimused täidame hiljemalt 2009. aasta 25. nädalal.

AS Apollo Raamatud kontaktandmed:
Info ja tellimine: 6833400; 6833412
Faks: 6833401
E-post: info@apollo.ee