Kuidas osta?
* Valige poest soovitud raamat.
* Lisage raamat ostukorvi, klõpsates nupule „Lisa korvi”.
* Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate lehekülje paremas ülanurgas olevale ostukorvi ikoonile.  Ostukorvis saate muuta koguseid ja vajadusel tooteid kustutada. Seal saate valida ka tarneviisi ning näete selle hinda.
* Kui olete tellimuse koostamisega valmis saanud, valige sobiv makseviis ja tasuge tellimuse eest. Pärast makse sooritamist klõpsake kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Sisselogimine teeb ostmise mugavamaks: oma kontolt saate vaadata hiljutisi tellimusi, hallata maksmise ja tarneaadresse ning muuta salasõna ja konto andmeid. E-poest ostmiseks ei pea olema sisse logitud.

Kui parool on ununenud, saate seda vahetada järgmiselt.
* Valige lehekülje jaluses lingil „Kadunud parool“.
* Sisestage oma e-posti aadress või kasutajanimi ja klõpsake „Lähtesta parool“.
* Avage oma e-postkasti jõudnud kiri ja klõpsake parooli vahetamiseks lingil.
* Avanenud aknasse sisestage uus parool.

Saadame ostud teile pakiautomaadiga Eesti, Läti, Leedu ja Soome piires viie päeva jooksul. Eesti piires on alates 50 euro suurusest ostusummast tarne tasuta. Kui soovite tellida raamatuid mõnda teise riiki, palun võtke enne ostmist ühendust e-posti aadressil myyk@argokirjastus.ee.

Juhul kui tellitud raamat ei sobi või on transpordi käigus vigastada saanud, palun pöörduge kirjastusse Argo aadressil Rävala pst 8 – C114, Tallinn või kirjutage myyk@argokirjastus.ee. Teil on õigus toode tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Tagastame teile tasutud raha, välja arvatud transpordikulu.