OÜ Argo TTP (edaspidi: Veebipood) kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba saatmiseks ostjale.

Veebipood edastab isikuandmeid transporditeenust pakkuvale ettevõtetele ainult kauba kohale toimetamiseks ning AS-le SEB Pank maksete teostamiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks soovi avaldanud, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest võimalik igal ajal loobuda, andes sellest kirjastusele teada e-kirja teel myyk@argokirjastus.ee või järgides pakkumist sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Küpsiste kasutamise tingimused

Kasutame oma veebipoes küpsiseid, et teha ostmine teile võimalikult kiireks ja mugavaks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsiseid hoitakse kuu aega.

Veebipoe küpsiste kasutustingimused kirjeldavad erinevaid küpsiste tüüpe, mida veebilehega seoses kasutatakse. Küsimuste korral võtke meiega ühendust argokirjastus@argokirjastus.ee.

Mis on küpsis?

Küpsised (cookies) võimaldavad meil säilitada teie arvutis väikesemahulisi andmeid saidi külastamise kohta. Küpsiste ülesanne on aidata veebisaitidel toimida paremini ja tõhusamalt – näiteks teid ära tundes ja mäletades informatsiooni, mis teeb teie jaoks veebisaidi kasutamise mugavamaks.

Esimese ja kolmanda osapoole küpsised

Veebilehitseja laadib küpsised alla, kui külastate saiti esmakordselt. Järgmisel korral, kui külastate saiti samast seadmest, saadetakse küpsis ja selles talletavad informatsioon tagasi selle loonud saidile (esimese osapoole küpsis) või mõnele muule veebisaidile, millele see kuulub (kolmanda osapoole küpsis).

Kolmandate osapoolte küpsised paigaldatakse juhul, kui olete nende lehtedele sisse loginud ja külastate meie saiti. Meil ei ole mõjuvõimu nende veebisaitide küpsiste sätete üle. Kui keeldute kõikide küpsiste kasutamisest, ei kasutata esimese ega kolmanda osapoole küpsiseid.

Püsi- ja seansiküpsised

Sõltuvalt kestusest tehakse vahet „püsiküpsistel“ ja „seansiküpsistel“.

Püsiküpsis on teie arvutis talletatav küpsis, kuni see kaotab kehtivuse või kui Sa selle kustutad.

Seansiküpsis kustutatakse aga juba veebilehitseja sulgemisel.

Kuidas küpsiseid hallata?

Keeldumine küpsiste kasutamisest

Teil on võimalus nõustuda küpsiste kasutamisega, mis võimaldab piiranguteta kasutada saidi külastamisel kõiki funktsioone. Kui keeldute rangelt vajalike küpsiste kasutamisest, võib see mõjutada kasutajakogemust ja funktsionaalsust saidi külastamisel. Kui keeldute kõigi küpsiste kasutamisest, deaktiveeritakse nii esimese kui kolmanda osapoole küpsised. Peale selle kustutatakse esimese osapoole küpsised, kuid me ei saa kustutada kolmandate osapoolte küpsiseid.

Küpsiste deaktiveerimine ja/või kustutamine veebilehitseja kaudu

Teise võimalusena ja/või lisaks saab küpsiste sätteid muuta veebilehitsejas. Küpsiste sätted leiate veebilehitseja „tööriistade“, „valikute“ või „eelistuste“ alt.

Millist liiki küpsiseid kasutame?

Järgnevalt on loetletud erinevat tüüpi küpsised, mida nii meie kui kolmandad osapooled saidil kasutame: rangelt vajalikud küpsised, jõudlusküpsised, funktsionaalsed küpsised, suunatud küpsised ja sotsiaalmeediaküpsised.

Rangelt vajalikud küpsised: rangelt vajalikud küpsised tagavad funktsioonid, ilma milleta ei saaks saiti kasutada.

Jõudlusküpsised: küpsiseid kasutatakse selleks, et saaksime statistilist informatsiooni saidi jõudluse kohta (nt külastuste arvutamine ja liiklusallikad).

Funktsionaalsed küpsised: need küpsised võimaldavad saidil meeles pidada teie otsuseid ning pakkuda täiustatud ja personaalsemaid funktsioone. Siia kategooriasse võivad kuuluda kolmandate osapoolte küpsised.

Suunatud küpsised:  küpsised koguvad informatsiooni teie tegevuse kohta antud saidil ning teistel saitidel, et pakkuda suunatud reklaame. Kõiki neid küpsiseid haldavad teised ettevõtted, mille tööriistu te nende tõkestamiseks kasutada saate.

Sotsiaalmeediaküpsised:  sotsiaalmeediaküpsised koguvad informatsiooni sotsiaalmeedia kasutamise kohta, et luua teie profiili.

Järgnevas tabelis on esitatud nimekiri erinevatest küpsisetüüpidest, mida nii meie kui kolmandad osapooled saidil kasutame koos nende talletusperioodiga.

woocommerce_cart_hash Kasutatakse WooCommerce-nimelise funktsionaalsuse töös. Need sessiooniküpsised sisaldavad infot külastaja ostukorvi kohta ning aitavad veebipoel mõista muutusi ostukorvis. Sessioon
woocommerce_items_in_cart Kasutatakse WooCommerce-nimelise funktsionaalsuse töös. Need sessiooniküpsised sisaldavad infot külastaja ostukorvi kohta ning aitavad veebipoel mõista muutusi ostukorvis. 
wp_woocommerce_session_ Kasutatakse WooCommerce’i töös. See küpsis sisaldab iga külastaja unikaalset koodi, mida kasutatakse tema eelmiste päevade ostukorvi sisu leidmiseks. Küpsis ei sisalda personaalset infot. 2 päeva
fr Kasutatakse Facebooki töös. Peamine küpsis, mis aitab välja töötada sobivamaid reklaamipakkumisi. 3 kuud
_ga Kasutatakse Google Analytics nimelise funktsionaalsuse töös. Registreerib külastaja unikaalse identiteedi. Kasutatakse statistika kogumiseks eesmärgiga analüüsida, kuidas külastaja moomoo veebilehte kasutab. 2 aastat
_gat Kasutatakse Google Analytics’i töös veebikogemuse kiirendamiseks. Sessioon
_gid Kasutatakse Google Analyticsi töös. Registreerib külastaja unikaalse identiteedi. Kasutatakse statistika kogumiseks veebiliikluse analüüsimisel. Sessioon
_hjIncludedInSample Kasutatakse Hotjar-nimelise funktsionaalsuse töös. See sessiooniküpsis annab teada, kas külastaja on kaasatud veebikülastuse analüüsi valimisse. Sessioon
mailchimp_landing_site Kasutatatakse MailChimpi töö jaoks, mis salvestab millisele lehele on külastaja esimesena tulnud. 1 kuu