Vaata ostukorvi “Mooni talurahva tähtpäevik” lisati sinu ostukorvi.

Kuidas karta, kui üldse hirmu pole ehk pööningulood

Mihhail Stalnuhhin

Kujuta ette, et oled tilluke kassipoeg ja leiad end äkki poolpimedalt, süngelt pööningult. Õudne, eks? Selle raamatu tegelane ei karda küll mitte midagi ega kedagi … peale öökulli … või kummituse … või…

Kuid tema  suurim vaenlane on igavus. Seepärast lollitab ta sageli oma sõpru – kutsikat ja hiirepoega. Aga ega nemadki talle võlgu jää, nii et kogu see lõbus kamp satub pidevalt mitmesugustesse põnevatesse pööninguseiklustesse.

Siis ühel ööl juhtub, et kassipoeg, kes on nii tilluke, et mahub sinu peopessa, tõestab, et ta pole  sugugi lihtsalt ruugekarvaline “valevorst, lobamokk ega kiidukukk”, vaid tõeline kangelane!  Nagu sina ja su sõbradki, nagu kõik lapsed selles imelises suurte ja väikeste maailmas.

Järgmisena ilmub samas seerias „Mutijaht ehk õuelood”, milles tuleb juttu sellest, kuidas kass ja koer mutijahti pidasid;  kuidas naabrite sokuke kassipojale ja kutsikale tuule alla tegi; kavalast papagoist, kes neid narritas; kärnkonnast, kelle nad majja vedasid ja kärbestest peremehe kõhus.  Lisaks veel mitmeid teisigi lõbusaid lugusid.

Pildid joonistanud Anna Ring.

Väljaande info:
Kunstnik

Anna Ring

Lehekülgi

88

ISBN

978-9949-527-93-9

Ilmumisaeg

12.50

Laos