ETTETELLIMINE! Lasteraamat “Miks munad kukuvad?”

Kas teil on aimu, miks munad kukuvad? Aga kuidas te seletaksite seda lapsele?

Kui mõni laps on teid kunagi jätnud hämmeldusse, küsides asju, millele te ei oska vastust anda, siis teate, mis tunne see on. Pisikesed teadlased, kelle uudishimu, mida ei kammitse veel ükski reegel, õitseb täies ilus ja paneb neid küsima asju, mida teavad ainult suured teadlased. (Võib-olla.)

 Kuidas flamingod roosaks muutuvad? Aga mis siis saab kui nad pirni söövad? Miks mul on pepu? Miks on nädalapäevad just selles järjekorras? Kuidas saab teada, kas kass on tüdruk või poiss? Kust vesi maakerale tuli? Kes pani lilledele ja loomadele nimed? Aga kust saavad poetädid kõiki asju? Miks mul on väiksemad tissid kui emmel? Kui sa sööd suvel palju komme, kas siis sind sutskavad sääsed?

Need on vaid mõned näited 2-8 aasta vanuste laste küsimustest, millele annavad vastused suured ja targad teadlased. 112 lehekülge lõbusaid ja sisukaid vastuseid illustreeris asjakohaste piltidega kunstnik Piia Maiste.

Raamatu ilmumist toetab Eesti Teadusagentuur.

Lasteraamat “Miks munad kukuvad?” ilmub 15. novembril, soodushinnaga ettetellimine meie veebipoes kestab 15. oktoobrini.