Elumõnust ja rahajanust

Tarvo Vaarmets

“Elumõnust ja rahajanust” on raha- ja elutarkuse raamat. Tegelikkusest inspireerituna saavad siin kokku raha ja elu. Nende vastastikmõjudest joonistub tervikpilt. Vastuse saavad paljud küsimused. Mida teha, et raha tuleks, jääks ja kasvaks? Kuidas raha ja elu kombineerida nii, et õnn oleks õuel? Kui palju raha vaja on? Mis üldse teeb elu mõnusaks? Ja kuidas kestva elumõnuni jõuda?
Siin saavad kokku ka teabe- ja ilukirjandus – kasulikud teadmised ja huumor. Kaks tegelast – Mati ja Marii – aitavad lugejal lahti mõtestada elulisi valikuid. Nad testivad, annavad valikuvariandid ja küsivad siis: “Aga kuidas sinule kõige paremini sobib?”
Ent Mati ja Marii tegutsevad siiski pigem sisseviskajatena. Sest edasi läheb asi tõsiseks, mängu astuvad teadustööde järeldused, natuke numbreid ja arvutusi. Läheb isegi nii kaugele, et raamatust leiab nii elumõnusa rahalise vabaduse valemi kui ka elumõnugraafiku. Sidekoena toimivad aga autori enda läbi proovitud ja läbi elatud üksikasjalikud kogemuslood.
Raamat sobib niisiis suurepäraselt algajale rahahuvilisele, esimesi samme astuvale investorile, noorele elluastujale. Aga täpselt sama hästi juba elu näinud või jõukamale lugejale. Sest „Elumõnust ja rahajanust“ annab lihtsas ja muhedas keeles edasi rahatarkust ning suunab teadustööde järeldustele toetudes ka kestva elumõnuni.
Autor on rahaga süvitsi tegelenud üle kahekümne aasta. Praktiseerides, rikkaks saamise saladusi teadlasena uurides ning kogunenud teadmisi kombineerides teenis ta palju raha ja doktorikraadi. Siis aga tekkisid küsimused. Sellest isiklikust huvist raamat sündiski.
Selle raamatu on kirjutanud lähedasi, toredaid inimesi, tervislikke eluviise ja enesearengut väärtustav pereisa. Lisaks on Tarvo Vaarmets kõrgelt tunnustatud majandusteadlane, edukas investor ja väga menuka investeerimistriloogia kaasautor.
Jälgi ka autori Instagrami kontot @tarvovaarmets.

Väljaande info:
Autor

ISBN

978-9916-4-2382-0

Lehekülgi

224

Köide

Pehmekaaneline

Ilmumiskuu

Mai

Ilmumisaeg

Kirjastaja

Sõnasadu OÜ

25.90

Laos