Läbi müüdud

Sinu raha

Felicia Law, Gerry Bailey

Põhikooli nooremale astmele suunatud minisarja „Minu raha” esimene raamat.
Humoorika tekstiga ja rikkalikult illustreeritud raamatud õpetavad lastele rahaga ümberkäimist, tutvustavad rahandusmaailma köögipoolt ja rahaliste suhete ajalugu ning rahaga seotud elukutseid, pikkides seda kõike rikkaliku faktimaterjaliga.

Lastele mõistetavas keeles käsitletakse selliseid teemasid nagu: elukallidus, eelarve koostamine, võlg, laenamine, maksud, sotsiaalkindlustus, töö ja pension, äriplaan, ostmine, müümine ja reklaam, investeerimine, aktsiaturud, börsiindeksid; esitletakse väga erinevaid ameteid, millel on vähegi pistmist raha või finantssfääriga, alates matemaatikaõpetajast ja antiigikaupmehest kuni pankuri ja rahandusministrini, raamatupidajast, börsimaaklerist, audiitorist ja maksuametnikust rääkimata; antakse värvikas ülevaade raha ja rahaliste suhete ajaloost, mille lahutamatuks osaks on nii legend El Doradost ja piraatide peidetud aarded kui ka kullapalavik ja Marco Polo reisid.
Sari koosneb kuuest raamatukesest: „Sinu raha”, „Rahaga seotud elukutsed”, „Raha ajalugu”, „Pane oma raha kasvama”, “Ostujõud” ja “Rikkad ja vaesed”.
Raamatud sobivad nii põhikooli majanduse algõppe tundidesse kui huvialaringidesse täiendava õppematerjalina. Eestikeelne tõlge arvestab meie kohalike oludega.

Inglise keelest tõlkinud Lii Tõnismann.

Väljaande info:
Autor

,

Lehekülgi

48

ISBN

978-9949-438-13-6

Ilmumisaeg