Allahindlus!

Teadus kolme minutiga 2017-2018

Ebe Pilt

2019. aasta sügisel näeb trükivalgust teine kogumik Eesti noorteadlaste lühiloengutest, mille käigus nad peavad kolme minuti jooksul tutvustama lihtsas ja selges keeles oma uurimistööd. Raamatusse on koondatud konkursi „Teadus kolme minutiga” 2017. ja 2018. aasta finaalidesse jõudnud loengud.
Lugemise ajal tasub käepärast hoida nutiseade ja ruutkoodilugeja rakendus: ettekannete juurest viivad lingid videosalvestisteni ning tööde juurde kuuluvate helifailide, animatsioonide ja lisamaterjalideni.

Võiduloengutest valmivad ka kolme minuti pikkused teadusfilmid, mida näidatakse kevadel ETV ekraanil. Esimene kogumik, mis sisaldas 2015.-2016. aasta konkursi parimaid loenguid, ilmus „Elava teaduse” sarjas 2017. aasta aprillis.

Konkurss „Teadus kolme minutiga” on mõeldud eestikeelse teaduse populariseerimiseks ja eesti teaduskeele edendamiseks, doktorantide ja noorteadlaste teaduskommunikatsiooni oskuste arendamiseks ja teadustegevuse tutvustamiseks laiale publikule. „Teadus kolme minutiga” korraldab Eesti Teaduste Akadeemia ja toetavad TeaMe+ ja Euroopa Liidu regionaalarengu fond.

Vaata veel:
Väljaande info:
Koostaja

Ebe Pilt

Lehekülgi

240

Köide

Kõvakaaneline

ISBN

978-9949-688-02-9

Sari

Elav teadus

Ilmumisaeg

Original price was: 16.00€.Current price is: 2.00€.

Laos

Samast sarjast:

Sulle võib meeldida ka…